dviraciu

Dviračių takais iš Kulautuvos į Kauno centrą4

Komentarai:

1
viktooorija

Puikus ir jau išbandytas maršrutas ! :)

2
Kastis

Pridekite, visiems jau gerai pažystama maršruta, nuo Kulautuvos paupiu iki Vilkijos, nepatigejus pasikelti prie Bubiu - atsiveria didelė Nemuno slėnio panorama.

3
Raimondas

Sveikas Sauliau, ar nebandei vaziuoti kita Nemuno puse nuo Kauno link Pavilkijo, kiek zinau cia numatytas asfaltuoti dviraciu takas. Tuomet persikelti Vilkijoje keltu ir gryzti tavo trasa misku?

4
saulius

Nu nebandžiau, reikės pasidomėti

Facebook

Komentarus gali rašyti registruoti vartotojai

 
Vardas
Slaptažodis
 
 
Patalpinęs 3 maršrutų
Patalpink šį maršrutą savo puslapyje:

Sudėtingumas: Vidutinis Vidutinis

Kelio danga: Miškas

Atstumas: 24 km

Aprašymas:

Labai įdomus vienos dienos (jei keliauji pirmyn ir atgal) maršrutas, tikrai labai visiems rekomenduoju. Su mišria kelio danga. Galima grįžti plentu, tuomet minti lengviau, bet nėra taip saugu. Aš važiavau iš Kauno Raudondvario plentu, o iš Kulautuvos grįžinėjau būtent šiuo, nubraižytu, maršrutu. Kulautuva - labai gražus miestelis ramiame pušyne. Tikras Dievo užantis :) Pačiame miestelio centre yra parduotuvė ir didelis Kulautuvos žemėlapis. Jame pažymėto dviračių tako asfaltuota dalis baigėsi iškart už buvusių Kulautuvos kolektyvinių sodų ribos. Tuomet kelias visrsta miško keliuku, o vietomis tenka važiuoti tiesiog panemunių ganyklų takeliu. Važiuoti nėra labai sunku. Maloniau tokiu mišriu keliu važiuoti su dviračiu, kuris turi amortizatorius ir plačias, universalias, padangas. Nusprendžiau jog maršrutas nėra labai populiarus ar žinomas nes maloniai šiltą sekmadienio dieną jame sutikau tik vieną šeimynėlę keliaujančią dviračiais ir kelis žvejus su automobiliais.