Apie projektą

2TRiP tai visų, aktyvų poilsį mėgstančių žmonių, portalas. Tų, kuriems nesvetimas judėjimas, tyras oras, gamtos grožis, nuotykiai ir puiki savijauta. Mes norime, kad tu ateitum pas mus ir pasidalintum savo nepakartojamų kelionių įspūdžiais ir patyrimais, kad apie tai sužinotų kuo daugiau žmonių ir tavo patirtis įkvėptų kitą žmogų vieną dieną susikrauti kuprines ir iškeliauti ieškoti savo nuotykių.

Kam tai skirta

2TRiP skirtas tau, kad galėtum kuo paprasčiau sudaryti žygių žemėlapius, patalpinti žemėlapių aprašymus ir apie juos diskutuoti. Kad galėtum sudarytais žemėlapiais keistis su draugais ar tiesiog įsikelti juos į savo puslapį ar blogą. Čia tu rasi diskusijų forumą, kur galėsi klausti apie viską, o mes su kitais dalyviais pasistengsime atsakyti į visus tau rūpimus klausimus.

Kodėl mes tai darome

Mes norime kad žinios apie keliones ir aktyvų poilsį sklistų visiškai nevaržomai. Kad visi sužinotų koks puikus jausmas yra leisti laiką gamtoje ir kad tu, išsukęs iš savo kiemo, žinotum kur važiuosi ir kur, atėjus nakčiai, galėsi apsistoti ramiam poilsiui.

Kiek tai kainuoja

Tai nekainuoja nieko. Tau tereikia surasti kelias laisvas minutes, prisiregistruoti mūsų portale ir tu jau — puikios mūsų bendrijos narys.

Kas mes tokie

Mes esame entuziastų grupė, nusprendusi savo laisvą laiką paaukoti nuotykiams ir 2TRiP kūrimui :)
Saulius Edmundas Sigitas Darius
Man rašykite jei norite pranešti naujieną, turite pasiūlymų dėl svetainės tobulinimo, reklamos ar bendradarbiavimo. Man rašykite jei pamatysite rimtų sutrikimų sistemoje. Man taip pat rašykite jei pamatysite rimtų sutrikimų sistemoje. Man rašykite jei reikės pagalbos rengiant ekspedicijas ar žygius.

Jei reikės pagalbos kuriant panašius ar sudėtingesnius portalus, rašykite — mes pasiruošę padėti :)

Mes norime palinkėti visiems sėkmės ir pajusti kuo didesnį nuotykių jaudulį bei malonumą keliaujant :)

 
Vardas
Slaptažodis
 
 
  • Naujausi
dviraciudd
2km.img/icons/zalias_t.pngLengvas | gytisss6
dviraciuKaunas-Jonava
32km.img/icons/red_t.pngSudėtingas | GINTAUTAS20
dviraciuVilnius- zarasai
136km.img/icons/zalias_t.pngLengvas | Lukas1
dviraciuKolektyvo kelionė
102km.img/icons/zalias_t.pngLengvas | jurga
dviraciuIki kačerginės
13km.img/icons/zalias_t.pngLengvas | matosis10
dviraciugfh
62km.img/icons/zalias_t.pngLengvas | gytisss6
dviraciuh
77km.img/icons/zalias_t.pngLengvas | gytisss6

Naujausi įrašai BLOGE